Анна Улаєва. "Фортепіанні шедеври"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

КОНЦЕРТ - СВЯТО, КОНЦЕРТ - НАТХНЕННЯ, КОНЦЕРТ – НАСОЛОДА!
 
Анна Улаєва видатна українська піаністка, що викладає в Університеті Музики австрійського м. Ґрац.
 
    У 2018 році  Анна з тріумфом перемогла на престижному Мальтійському міжнародному фортепіанному конкурсі,  де понад 720 піаністів з 74 країн змагалися за один з найбільших призів за всю історію музики. 
 
Ще один трофей Анни – перемога в конкурсі "Golden Tone Award" у 2013 році, на якому вона отримала головний приз цього конкурсу - рояль фірми "Blüthner", а також «German Piano Open» у Берліні (1 місце, 2017р.), ім. Й. Брамса в Детмольді, Німеччина (1 місце 2017), «Isidor Bajic Piano Memorial» у Новому Саді, Сербія (2 місце, 2016 рік), ім. Й. Діхлера у Відні, Австрія (1 місце, 2011 рік), «Jeunese Talents» в Монтре ле Бан, Франція (1 місце, 2011 рік), а також «Martha Debelli Stipendienwettbewerb» у Ґраці, Австрія (1 премія в 2009, 2011, 2013 р.) і багато інших.
 
  В якості солістки Анна Улаєва дебютувала  в 11 років, а з 16 вона регулярно виступає з сольними концертами, а також як солістка з відомими оркестрами та в різноманітних складах камерних ансамблів в Австрії, Німеччині, Іспанії, Франції, Сербії, Польщі, Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Японії, Вірменії та Казахстані.
 
Подаруйте собі букет з улюблених фортепіанних творів Ф. Ліста, П. Чайковського, Ф. Шопена, К. Дебюсі, М. Клєменті, М. Капустіна та Р. Шумана.
Незвичайно м'яка і прониклива манера гри цієї талановитої піаністки принесуть вам величезну насолоду і яскраві відчуття.

Придбати квиток на Анна Улаєва. "Фортепіанні шедеври" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Анна Улаєва. "Фортепіанні шедеври" відбудеться 10 березня 2020, 18:30, вівторок в Вінницька обласна філармонія ім. Н.Д. Леонтовича. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.