Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Dan Balan

5 листопада 2017, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

5 Ноября в СК"Нокаут" выступит один из самых востребованных и сексуальных певцов мирового масштаба - DAN BALAN!

В ряду с полюбившимися песнями «Chica Bomb», «Justify Sex», «Freedom», лирические «Лепестками роз», «Лишь до утра», «Люби» и много других восхитительных композиций Вы услышите новый супер хит  «Hold on love!»

Проведите один из холодных осенних вечеров в компании самого жаркого мужчины шоу-бизнеса!

Любимые песни, непревзойдённое светозвуковое шоу, зажигательная атмосфера - и все это в Виннице, 5 ноября в  СК"Нокаут". Начало концерта в 20:00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Dan Balan відбудеться 5 листопада 2017, 20:00, неділя в Концертний зал "Нокаут". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.