Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Дичка / Dychka

25 квітня 2019, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Чи може бути інтелігент хуліганом?

Чи характерно людям які читають книжки, аналізують, ставлять собі і світу філософські питання бути безбашенними панками?

Звичайно! Кожен з вас знайомий з такою людиною, або чув, чи принаймні уявляв, а може ви і є ця людина?

Якщо музичний гурт порівнювати з людьми то гурт «Дичка» і є цим інтелектуальним хуліганом. Бадьора, театрально-образна музика поєднується з філософською поезією. Дичка – це рослина, що виросла в забутому людьми саду, дика груша чи яблуня із занесеного в ліс породистого насіння або конопля, що росте на узбіччі.

Гурт «Дичка» теж можна назвати дико вирощеним, не прирученим певною музичною традицією, але, разом із тим, відзначеним впливом різних музичних культур. «Дичка» – це енергія та сила із 10 унікальних музикантів, різних за віком, характером, життєвими інтересами і музичними уподобаннями. Разом вони створюють енергійний поштовх який змушує рухатись всі живі клітини у вашому тілі. Слухаючи музику гурту, а особливо, відвідуючи їхні концерти, ти не можеш залишитися байдужим ні до прекрасних учасників гурту, ні до їхнього звучання.

Чому? Тому що гурт транслює основну ідею своєї творчості, котра ллється через музику. За сюжетом пісні об’єднані історією маленької, не ідеальної, але особливої, не схожої на більшість людини, яка розповідає про свій внутрішній світ, про свої слабкості та свої сильні сторони, про свою нерівну боротьбу проти зовнішнього агресивного світу. Слухачеві знайомий цей персонаж, він є в кожному з нас, але не кожен хоче в цьому зізнатися. Не соромлячись упевнено розповісти про цю маленьку людину, «Дичка» дає змогу розкритися, відчути себе не одиноким у своїй незвичайності або надзвичайності. Тому, незвичайні/надзвичайні/звичайні і всілякі-любі Вінничани та гості міста, приходьте на концерт ДИЧКИ!

Будемо гріти і розігрівати ваші серця!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Дичка / Dychka відбудеться 25 квітня 2019, 20:00, четвер в Молодіжний центр Квадрат. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.