У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Естрадно-духовий оркестр «ВінБенд»

23 лютого 2021, 18:00, вівторок
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 10 БЕРЕЗНЯ 2020 18:00 НА 23 ЛЮТОГО 2021 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
18 листопада в 18:00 у Міському Палаці мистецтв відбудеться святковий концерт "Живої музики краса" з нагоди 12-ї річниці з дня створення міського естрадно-духового оркестру «ВінБенд». У концертній програмі будуть представлені кращі зразки творчості оркестру: інструментальні номери з популярними мелодіями зарубіжної
естради, композиції українських авторів, запальні джазові та класичні твори. Різножанровість і потужний звук живого оркестру буде тримати до останнього акорду!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Естрадно-духовий оркестр «ВінБенд» відбудеться 23 лютого 2021, 18:00, вівторок в МПМ "Зоря". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.