Гулянка у Маланки. Вінниця

Гулянка у Маланки. Вінниця

Про подію

Гей Гой, люди! Такі діла! Є дуже файне українське свято «Маланка» і ми з друзяками (крутецькі артісти, музиканти там разні, шо навіть по теліку їх показуют), задумали, як його зробити так, щоб всім було класно, святково і веселково. Ідея всім нравиться, бо теє — український Карнавал. Та таке подумалось, нашо нам той Новий рік зустрічати, що його Петро 1-й постановив. У нас є свій івент, що його розкручують ще з дохристиянських часів. Святкується Маланка і Василя, або Щедрий вечір, або по совковому Старий Новий рік, з 13 на 14 січня, та аж до Водохреща.
 
Мати-земле!.. це ж треба, пам’ять яка в людей, що навіть совок не знищив того свята. Тому Ми і подумали, якщо воно при совку не вмерло, то й зараз буде жити. Громадо! Звертаємось до вас! Маланкуйте! Водіть Козу! Пускайте щедрівників! Співайте самі! І буде вам щастя! Приходьте і підтримайте своє свято! Хлопці в цей день стають Маланками, а кралі — Василями! Робіть Маски і костюми, та відривайтеся! Ну ви поняли!)))
 
Режисер: Олена Щурська
Хореограф: Ксенія Іваненко
Художник: Віра Крутіліна
Актори: Артем Ємцов, Анна Сирбу, Наталя Доля, Євген Авдєєнко, Ніколенко В’ячеслав, Артем Атаманюк, Катерина Супрун, Ігор Завгородній, гурт «А`лЯ Parterr».
До самотньої вдови Маланки Втретьомупоколіннікиянки, щороку приходить дух ії померлого чоловіка етнографа і дослідника Василя Васильовича. І стається це щороку з 13 на 14 грудня (на Василя). Вона, як завжди, чекає його, але страшенно хвилюється. Спокою їй не дає почуття провини перед чоловіком і вона відчуває, що сьогодні щось має статися… і стається, бо до неї приходять в цей вечір багато дивовижних гостей…
 
Виставу треба дивитись з метою терапевтичних процедур: для зняття злих чар, ментальних страхів, перезапуску генетичного коду. При підготовці до вистави отримали консультації у Мольфарки.
 
P. S. Та, це ше не всЬо, в кінці буде гоцалка!!!
 
Тривалість 1 год. 50 хв. без антракту.

 

Питання? Відповідь!
+