Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт «З музикою в серці»

28 вересня 2018, 17:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:40
Бронь На касу
72
години
До
3 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Міжнародному  дню музики присвячується! Концерт «З музикою в серці», який відбудеться 28 вересня о 17:00 у Міському палаці мистецтв. У концертній програмі виступи лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів академічного міського камерного хору «Вінниця» , художній керівник та головний диригент – Народний артист України, професор  Віталій Газінський та Вінницького естрадного оркестру ВінБенд, КЗ «Центр концертних та фестивальних програм», художній керівник та головний диригент – Заслужений артист України Валерій Новосад. 
 
У програмі лунатимуть твори відомих українських та зарубіжних композитові та авторів.
 
Запрошуємо кожного з Вас поринути у світ музики разом з нами!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Концерт «З музикою в серці» відбудеться 28 вересня 2018, 17:00, п’ятниця в МПМ "Зоря". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.