Міс Вінниця

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
До
3 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Щорічний міський конкурс краси «Міс Вінниця», фінал якого зазвичай проводиться напередодні 8 березня.
 
16 фіналісток, що були відібрані після кастингу 22 січня, півтора місяця готуються до фіналу конкурсу, на якому буде визначено ім‘я «Міс вінниця-2019».
 
Конкурс краси – це не тільки змагання дівчат за корону, а й чудові колекції вінницьких дизайнерів та спеціально підготовлена концертна програма за участю кращих артистів міста та України.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Міс Вінниця відбудеться 3 березня 2019, 18:00, неділя в Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+