Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Sex по Закону або Не Забудьте Розписатися"

1 жовтня 2019, 19:00, вівторок
Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
01:30
16+
Російською мовою

Про подію

Sex по Закону або Не Забудьте Розписатися
 
Ул-л-льотна комедія у жанрі соціальної утопії відомогодраматурга Михайла Хейфеца, вперше в Україні поставлена Київським Театром Антрепризи. Написавши цю п’єсу в 2018 році, автор навіть не здогадувався, що у 2019-му вона стане актуальною та популярною в Україні у зв’язку з нещодавно прийнятим Законом «Про згоду на секс». Вистава про молоду пару, контрабандну музику, заборонені танці та інтимні відносини під наглядом двох закоханих адвокатів. Це неймовірно смішна і запальна історія, де закоханих зобов’язують надавати один одному дозволено будь-які прояви своїх почуттів і навіть фіксувати їх в письмовому вигляді. До чого іноді може бути абсурдним наше законодавство в сфері особистого життя і чи вдалося нашим героям домовитись - дізнаєтеся під час вистави!!!
 
Ролі виконують:
 
Володимир Гончаров- актор кінокварталу 95 та «Дикого театру»; 
 
Анастасія Лисичник- актриса театру та кіно;
 
Микита Слободенюк- актор театру «Золоті ворота»,«Актор» та «Дикого театру»;
 
Інна Бульботко - актриса «Дикого театру»; 
 
Режисер – Богдан Чернявський, заслужений артист України,лауреат багатьох престижних театральнихпремій та режисер Полтавського театру ім. Гоголя.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Вистава "Sex по Закону або Не Забудьте Розписатися" відбудеться 1 жовтня 2019, 19:00, вівторок в МПМ "Зоря". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.