Спектакль «Влюбленные живут немного дольше»

Тривалість
02:00
З антрактом

Про подію

МЕРОПРИЯТИЕ ОТМЕНЕНО

"Влюбленные живут немного дольше" - смешная и трогательная история трех женщин. Дружеские отношения связывают их семьи на протяжении многих лет. Каждая их встреча - это каскад уморительных ситуаций, в которых ярко проявляются характеры трех неординарных персонажей. Смех, слезы, любовь, радость и грусть проходят через всю их жизнь. Тонкий, изящный сюжет пьесы пронизан теплом и неповторимым юмором.

"Влюбленные живут немного дольше" - незабываемое театральное зрелище с яркими персонажами в исполнении замечательных актеров, великолепными декорациями, костюмами и музыкой.

В главных ролях:
Народная артистка Украины Лариса Руснак (актриса Театра И.Франко, телеведущая)
Заслуженный артист Украины Евгений Чепурняк (шоу-мен, телеведущий
Анна Саливончук ( актриса Театра на Подоле, Верунчик с "Краина У»)
Елена Володина,
Нинель Амутных,
Ольга Кузьмина
Режиссер-постановщик — Андрей Евсеенко
Художник - Мария Ткаченко
Хореограф - Людмила Журавель
Костюмы - Лариса Юрко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Спектакль «Влюбленные живут немного дольше» відбудеться 1 липня, 19:00, неділя в Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+