Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Sunsay. Всеукраинский тур

6 травня 2015, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Приглашаем на большой акустический концерт солнечной фьюжн-фанк-рэгги группы «SunSay»!
 
В программе вечера обязательно прозвучат как песни из последнего альбома "V" (2014), так и всем полюбившиеся старые композиции.
 
Кстати, чтобы записать свой последний альбом, музыканты арендовали дом на Бали, привезли туда необходимое для записи оборудование и создали импровизированную студию. В пластинку вошли сэмплы уникальных балийских инструментов, сыгранных самими балийцами, звуки природы и, конечно, отличное настроение. Сам Андрей Запорожец назвал этот альбом "успокоением для неспящих".
 
Исполнение песен на русском, украинском и английском языках, сотрудничество с известными музыкантами, неповторимая манера исполнения песен, постоянное совершенствование себя в любимом деле – всё это делает Сана уникальным музыкантом, на концерты к которому хочется приходить снова и снова.
 
Музыка «SunSay» - это потрясающее чувство мудрости и легкости, хитросплетение музыкальных стилей прошлого и веяний современной электронной культуры.
 
До встречи на концерте! Будет душевно!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

Sunsay. Всеукраинский тур відбудеться 6 травня 2015, 19:00, середа в Планета Moda-Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.