Інформація щодо обмеження масових заходів!

«ВІНБЕНД» «ІСТОРІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ...!»

23 лютого 2018, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт «ВІНБЕНД» у Вінниці

Лише 10 років як було створено Вінницький естрадний оркестр «ВінБенд»,закохана у джаз публіка Вінниці не уявляє як жила без них раніше!
«ВінБенд» складається з найкращих музик міста,серед його артистів є лауреати та переможці різноманітних джазових фестивалів.
Полум’яна,багата нюансами,злагоджена гра оркестру незмінно приводить у захват слухача.
Репертуарна політика оркестру дуже різноманітна-це ждазові аранжування-класичні та сучасні,естрадні обробки музики з улюблених кінофільмів,твори українських авторів та популярні мелодії радянскої та зарубіжної естради !

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Вінниця.

«ВІНБЕНД» «ІСТОРІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ...!» відбудеться 23 лютого 2018, 18:00, п’ятниця в МПМ "Зоря". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+